Přejít na menu Přejít na obsah

Allsport

Magnus Malin založil svoji společnost Malin&Co. roku 1945 v rakouském Vorarlbersku původně se záměrem vyrábět kvalitní pracovní oblečení pod značkou Wetterspatz.

V průběhu 60. let se však rodinný podnik, toho času pod vedením druhé generace - Renaty Ludescher-Malin a Ludwiga Ludeschera, vlivem vytrvalého nárůstu oblastního turismu přeorientoval na oblečení sloužící širokému spektru sportovních aktivit. Nově vznikající lyžařské, trekkingové i outdoorové kolekce také dostaly novou značku – Allsport.

Od roku 1993 řídí podnik dcery Kathrin a Alexandra. V současné době zaměstnává Allsport dvacet pracovníků v městečku Weiler a mnoho dalších v České republice a Bulharsku, kde se oděvy šijí. Látky, se kterými návrháři a švadleny pracují, pochází převážně z produkce v rámci Evropské unie.

Od svého vzniku do současnosti, po více jak 40 let, sleduje značka Allsport vysoký standard lyžařského a sportovního oblečení, které je produkováno výhradně evropskými provozy a prodáváno ve vybraných obchodech s důrazem na prezentaci a znalost technologií jednotlivých modelů. V jádru společnosti stojí následující motivy: navrhování a šití modelů podle posledních technologických a návrhářských trendů, spolupráce s prodejci pro dosažení nejlepších výsledků a především, zákazník a jeho spokojenost.